Avilin Balsam Gastro – ferie bez problemów żołądkowych

Strona www: www.nespharma.pl

Avilin Balsam Gastro to jedyny na terenie Unii Europejskiej specyfik do stosowania wewnętrznego, którego recepturę oparto na słynnym Balsamie receptury profesora Szostakowskiego.
Skutecznie chroni błony śluzowe układu pokarmowego przed działaniem szkodliwych i drażniących czynników zewnętrznych, szczególnie kwasu solnego naturalnie znajdującego się w żołądku.
Polecany w leczeniu i profilaktyce wrzodów żołądka, nadkwasoty, zgagi, nieżytu żołądka oraz refluksu.

Początek roku to dla wielu z nas okres ferii zimowych i wyjazdów – albo w poszukiwaniu tras narciarskich, albo cieplejszego klimatu. Każda taka eskapada to, niestety, nie tylko przyjemności, ale również ryzyko problemów żołądkowych. Zmiana diety, nowe, nieoczekiwane składniki niektórych potraw – wszystko to sprzyja pojawieniu się niestrawności. Zwłaszcza ci z nas, którzy i tak mają tzw. wrażliwy żołądek − zamiast cieszyć się wyjazdem, poszukują z obłędem w oczach najbliższej apteki. Zaostrzeniu mogą ulec istniejące już dolegliwości wrzodowe, nadkwasota, refluks i zgaga. Zabierzmy na ferie łagodzący te przypadłości Avilin Balsam Gastro – stworzony na bazie słynnego Balsamu receptury profesora Szostakowskiego.

Avilin Balsam Gastro to jedyny na terenie UE specyfik do stosowania wewnętrznego, którego recepturę oparto na polimerze opracowanym przez rosyjskiego profesora. Ma status wyrobu medycznego.

Avilin Balsam Gastro skutecznie chroni błony śluzowe układu pokarmowego przed działaniem szkodliwych i drażniących czynników występujących naturalnie w przełyku i żołądku o bardzo niskim pH ok. 2 (silnych kwasów), zastępując naturalną barierę śluzową. Dzięki swoim właściwościom przyspiesza gojenie się tkanek i ich regenerację. Pełni funkcję opatrunku adhezyjnego na błonach śluzowych przewodu pokarmowego – jest w tej roli niezwykle skuteczny dzięki wysokiej lepkości i niezwykłym właściwościom hydrofobowym, utrzymującym go skutecznie w miejscach uszkodzonej lub pozbawionej ochrony błony śluzowej tkanki. Nie wchodzi w reakcje z substancjami naturalnie występującymi w przewodzie pokarmowym i nie ulega tym samym degradacji w tym trudnym środowisku.

Avilin Balsam Gastro to produkty medyczny polecany w profilaktyce i leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy, nadkwaśności, nieżytów żołądka, refluksu i zgagi.

Należy podkreślić, że Avilin Balsam Gastro płyn oprócz wpływu na żołądek, gdzie pełni funkcję opatrunku adhezyjnego na błonach śluzowych, wykazuje takie samo działanie w przełyku. Jest to niezwykle ważne dla osób cierpiących na wspomniany wcześniej refluks, gdyż prawie połowa pacjentów z tym schorzeniem ma tzw. postać nadżerkową. Niewiele jest na rynku preparatów, które skutecznie działają właśnie w takiej sytuacji.

 

Pije się go raz dziennie: wieczorem, 5 godzin po ostatnim posiłku należy zażywać łyżkę stołową (15 ml) preparatu.

Avilin Balsam Gastro jest wyrobem medycznym.

Cena – ok. 35 zł

Opakowanie − butelka o pojemności 110 ml 

dodane przez bella


data ostatniej modyfikacji: 2016-02-03 11:47:58
Komentarze
Polityka Prywatności