Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą ,,Sukces - niekoniecznie w szpilkach''

10 maj o 17:00 – 13 maj o 20:00
Cena: za darmo

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club wraca do Was z projektem Przedsiębiorcza Kobieta – ponownie całkowicie online!
Dla przypomnienia: Przedsiębiorcza Kobieta to wydarzenie stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Każda edycja skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera - tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet!

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję pt. "Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą - Sukces niekoniecznie w szpilkach” 4 dni - 8 prelegentek tak, by każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie - zaczynając od biznesu a kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie ekologii, psychologii oraz związane z kreatywnym zarządzaniem. 
Dodatkowo w tej edycji zadbamy o swoje zdrowie i zaprosimy Was na jogę.

Zachęcamy do obserwowania profilu oraz kliknięcia „wezmę udział” lub „zainteresowany/a”, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o naszym wydarzeniu. A w międzyczasie, zapraszamy Was do grupy Przedsiębiorcze Kobiety - wsparcie, rozwój, inspiracja, gdzie możecie rozpocząć działać w niej razem z innymi kobietami, a także być na bieżąco z naszym wydarzeniem oraz Instagrama Przedsiębiorczej Kobiety.


Harmonogram wydarzenia
10 maja KOBIETY W BIZNESIE
17:00 Sylwia Królikowska - "Silna płeć, czyli które stereotypy płciowe blokują kobiety w osiąganiu ich celów i co z tym zrobić."
18:00 Małgorzata Wardaszka-Deręgowska i Karolina Bartoszek-Dourado (Biznesowa skrzydłowa) - Q&A - Ty pytasz, duet strategiczno-kreatywny odpowiada.
19:00 Maria Surzycka Mary Kate - Joga All levels

11 maja KREATYWNE ZARZĄDZANIE
17:00 Aldona Polniak - "Zmiana, czyli kreatywność własna w zarządzaniu zespołem"
18:00 Malwina Wawrzynek - "Kreatywne podejście do biznesu - PRÊT-À-CREATE"

12 maja EKOLOGIA
17:00 Alicja Żarkiewicz Mamy Wene - "Jak zacząć, przetrwać i pracować w zgodzie ze sobą będąc eko"
18:00 Aleksandra Juszkiewicz - "Edukacja ekologiczna"
19:00 Katarzyna Krzysztofiak Projekt joga.pl - Joga

13 maja SOCIAL MEDIA W BIZNESIE
17:00 Agata Dutkowska/ Latająca Szkoła - "Instagram jako narzędzie biznesowe"
18:00 Dagmara Kokoszka - Lassota - "Jak przygotować się do włączenia swojej pierwszej (i każdej kolejnej) kampanii na Facebooku?"

data ostatniej modyfikacji: 2021-05-13 15:50:37
Komentarze
Polityka Prywatności